Kategorie
showdown

worek medali dla Wrocławia, mistrzostwa Polski showdown 2021

Witajcie, jako reprezentant klubu Sprint Wrocław, nie pozostaje mi nic innego, tylko po raz kolejny cieszyć się z naszej bardzo dobrej drużyny i wybitnego trenera.
Na finał mistrzostw Polski pojechaliśmy w 6 osób, bez naszej najlepszej zawodniczki Eli Mielczarek, która nie mogła się pojawić mówiąc w skrócie 😛
Mimo, to zdobyliśmy jak prawie zawsze 3 medale u mężczyzn i 2 medale u kobiet.
Bardzo dużym zaskoczeniem było trzecie miejsce Weroniki Szynal, która po drodze pokonała kilka na prawdę mocnych zawodniczek.
Monika Szwałek godnie zastąpiła Elę i aktualnie jest około piątego miejsca w Europie.
Klaudia Frankowska zajęła dziesiąte miejsce po ładnej walce, za rok zapewne podskoczy wyżej.
U mężczyzn jak zwykle Wrocław na całym podium, niestety dla mnie, ja byłem na tym najniższym stopniu, w półfinale przegrałem z Łukaszem Byczkowskim 2 do 3 w setach, najbardziej szkoda mi pierwszego seta, gdzie przegrałem 10 do 12.
W finale Addrian Słoninka przegrał z Łukaszem 1 do 3. Najzabawniejsze jest to, że niedużo brakowało, a Łukasz by walczył o miejsca 9-12, ponieważ w grupie 3 osobowej 1 mecz przegrał 0 do 2, ale drugi mecz wygrał wysoko 2 do 0 i wyszedł z drugiego miejsca do ćwierćfinału.